KOLTUK YIKAMA

Hijyenik ve garantili koltuk yıkama

Yaşam alanlarınızda en sık kullandığınız eşyalardan biri olan koltuklarınız için hijyenik ve işçilik garantili yıkama hizmetleri sunuyoruz.

Hijyenik ve işçilik garantili koltuk yıkama

Tüm koltuk yıkama hizmetlerimizde profesyonel cihazlarla hijyenik yıkama ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.

Profesyonel koltuk yıkama ekipmanları

Profesyonel ekip ve ekipman

Koltuklarınızın tam temizliği ve hijyenik bir temizlik için profesyonel ekip ve ekipmanla hizmet veriyoruz.

Hijyenik koltuk yıkama

Hijyenik koltuk yıkama

Koltuklarınızı siz ve sevdikleriniz için maksimum hijyen anlayışı ile yıkıyoruz.

Garantili koltuk yıkama

İşçilik ve malzeme garantili yıkama

Tüm koltuk yıkama hizmetlerimizde koltuklarınıza asla zarar vermeyen temizlik maddeleri ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.


Koltuk, kanepe ve yataklarımızı düzenli olarak temizlemek bazı hastalıkların önlenmesinde etkilidir. Ancak bu temizlik sadece silerek yapılmamalıdır. Çünkü bu tarz eşyaları sildiğimizde sadece yüzde onluk bir kısmını temizlemiş oluyoruz. Üzerinde biriken kirin büyük bir kısmını kumaşın altına hapsetmiş oluyoruz. Bu sebeple sildiğimiz yüzey kuruduğunda, kiri geri kusarak lekeli bir görünüm meydana gelmektedir.

Hijyenik koltuk yıkama

Kullandığımız profesyonel cihaz ve temizlik maddeleri ile yılların kiri giderken, koltuklarınızda ayrıca gerçek hijyen sağlanmış olur.

akarlar

KDK ile temizlikten fazlası
Özellikle yatak ve koltuklarda biriken ve mayt ya da akar adı verilen bakteriler, başta solunum yolu hastalıkları olmak üzere daha nice hastalığa sebebiyet vermektedir. Alerjik hastalıklar, sinüzit yolu iltihabı, gözlerde kaşınma gibi bir çok hastalığa yol açmaktadır. Bundan dolayı periyodik aralıklarla yatak, koltuk gibi kumaş eşyalarımızı yıkatmak, bu tür bakterilerin yok edilmesinde çok önemli rol oynamaktadır. 

Ev hijyeninin sağlık açısından ne kadar önemli bir husus olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Düzenli temizlik yapılan ve iyi havalandırılmış yaşam alanları daha sağlıklı olarak kabul edilmektedir.

Gün içerisinde dışarda bir çok olumsuz etkene maruz kalmaktayız. Özellikle bir çok mikrop ve bakteri elimize, yüzümüze hatta giysilerimize bulaşmaktadır. Eve döndüğümüzde ise ellerimizi güzelce yıkayarak mikroplardan kurtulabiliriz ancak giysilerimizdeki mikroplardan kurtulmamız bu kadar kolay olmamaktadır. Günün yorgunluğunu atmak için uzandığımız koltuğumuza çok kolay bir şekilde bu mikroplar bulaşmaktadır. Bu sebeple koltuk yıkama aslında, evimizdeki diğer eşyalar içinde daha büyük bir öneme sahiptir.

Koltuk yıkama için sık sorulanlar

KDK koltuk yıkama olarak başta Avcılar, Beylikdüzü, esenyurt, Büyükçekmece olmak üzere İstanbul'un Avrupa Yakasının nerdeyse tamamına hizmet sunuyoruz.

Koltuklarınızın tam temizlenmesi ve tam bir hijyen sağlamak için son teknoloji ve profesyonel cihazlarla yıkıyoruz. Koltuk yıkama işlemi, koltukların adedi ve çeşidine bağlı olarak değişmekle birlikte, genelde 1.5-2 saat arası sürmekte, işlemden 2-3 saat sonra kullanılabilecek düzeyde kurumaktadır.

Koltuk yıkama fiyatları koltukların adedine göre değişkendir ama genelde standart bir takım ortalama 100-150 tl. aralığındadır.

KDK ile yok. Hem kullandığımız cihazlar hem de kimyasal temizlik maddelerimiz koltuklarınızın tipi ne olursa olsun yüzeyine ve yapısına kesinlikle zarar vermez.

Bir kirlilik söz konusu değildir fakat, köpürtme işlemi sırasında daire fırçadan temiz su etrafa saçılabilir, bu yüzden koltukların yakınında bulunan duvar veya eşya varsa üzerlerine çarşaf veya bez benzeri bir örtü çekmenizde yarar var.

Koltuk yıkama işlemimizde sıvı mürekkep hariç (bunun da büyük kısmı gider, iz şeklinde kalabilir) hemen hemen bütün lekeler ve kirler yok olur. Bununla birlikte koltuklarda mükemmel bir hijyen sağlanmış olur.

FİYAT ALIN

İster iş yeri, isterse eviniz olsun tüm yaşam alanlarınız için yıkanacak koltuk sayısını, semtinizi ve varsa eklemek istediklerinizi belirterek size özel en uygun fiyatı, yanda bulunan form aracılığı ile en kısa sürede alabilirsiniz.

PAYLAŞMAK GÜZELDİR :)