OTO KOLTUK YIKAMA

Hijyenik ve garantili oto koltuk yıkama

İster özel, isterse ticari araçlarınız için hijyenik, profesyonel ve ekonomik oto koltuk yıkama hizmetleri sunuyoruz.

Hijyenik ve işçilik garantili oto koltuk yıkama

Tüm oto koltuk yıkama hizmetlerimizde profesyonel cihazlarla hijyenik yıkama ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.

Profesyonel koltuk yıkama ekipmanları

Profesyonel ekip ve ekipman

Oto koltuklarınızın tam temizliği ve hijyenik bir temizlik için profesyonel ekip ve ekipmanla hizmet veriyoruz.

Oto koltukları yıkama hizmeti

Hijyenik oto koltuk yıkama

Oto koltuklarınızı siz ve sevdikleriniz için maksimum hijyen anlayışı ile yıkıyoruz.

Oto koltuk yıkama

İşçilik ve malzeme garantili yıkama

Tüm oto koltuk yıkama hizmetlerimizde araç koltuklarınıza asla zarar vermeyen temizlik maddeleri ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.


Araçlarınızın koltukları farklı ortamlardan gelen farklı insanlar tarafından kullanıldığı için son derece ciddi bir mikrop ve bakteri yuvasıdır ve genelde araç içinde bulunan kötü kokuların kaynağıdır. Kaba bir temizlik oto koltukların hijyeni için asla yeterli değildir, bilakis kirler ve bakteriler her seferinde daha da derine itilir. Oto koltuklarda tam bir hijyen için mutlaka profesyonel ekipman ile temizlenmelidir. Tüm binek ve ticari araçlarınız için işçilik garantili ve hijyenik yıkama işlemini en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Oto koltuk yıkama için sık sorulanlar

KDK koltuk yıkama olarak başta Avcılar, Beylikdüzü, esenyurt, Büyükçekmece olmak üzere İstanbul'un Avrupa Yakasının nerdeyse tamamına hizmet sunuyoruz.

Koltuklarınızın tam temizlenmesi ve tam bir hijyen sağlamak için son teknoloji ve profesyonel cihazlarla yıkıyoruz. Koltuk yıkama işlemi, koltukların adedi ve çeşidine bağlı olarak değişmekle birlikte, genelde 1.5-2 saat arası sürmekte, işlemden 2-3 saat sonra kullanılabilecek düzeyde kurumaktadır.

Oto koltuk yıkama fiyatları binek veya ticari olmasına göredir ama genelde standart bir oto ortalama fiyatı 100-150 tl. aralığındadır.

KDK ile yok. Hem kullandığımız cihazlar hem de kimyasal temizlik maddelerimiz koltuklarınızın tipi ne olursa olsun yüzeyine ve yapısına kesinlikle zarar vermez.

Bir kirlilik söz konusu değildir.

Koltuk yıkama işlemimizde sıvı mürekkep hariç (bunun da büyük kısmı gider, iz şeklinde kalabilir) hemen hemen bütün lekeler ve kirler yok olur. Bununla birlikte koltuklarda mükemmel bir hijyen sağlanmış olur.

FİYAT ALIN

Binek veya ticari, aracınızın çeşidini ve koltuk sayısını belirterek size özel en uygun fiyatı hızlıca alabilirsiniz.

PAYLAŞMAK GÜZELDİR :)