YATAK YIKAMA

Hijyenik ve garantili yatak yıkama

Ömrünüzün büyük kısmını geçirdiğimiz eşyalardan biri olan yataklarınız için hijyenik ve işçilik garantili yıkama hizmetleri sunuyoruz.

Hijyenik ve işçilik garantili yatak yıkama

Tüm yatak yıkama hizmetlerimizde profesyonel cihazlarla hijyenik yıkama ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.

Profesyonel koltuk yıkama ekipmanları

Profesyonel ekip ve ekipman

Yataklarınızın tam temizliği ve hijyen için profesyonel ekip ve ekipmanla hizmet veriyoruz.

Sağlıklı koltuk yıkama

Hijyenik yatak yıkama

Yataklarınızı siz ve sevdikleriniz için maksimum hijyen anlayışı ile yıkıyoruz.

Yatak yıkama

İşçilik ve malzeme garantili yıkama

Tüm yatak yıkama hizmetlerimizde yataklarınıza asla zarar vermeyen temizlik maddeleri ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.


Kaliteli bir uyku için en önemli detay yataktır. Temiz bir yatak ise hem kaliteli hem de sağlıklı bir uyku için elzemdir. Dolayısıyla yatağın sadece konforlu olması değil aynı zamanda temiz olması da önemli bir husustur.

akarlar

Yataklar bakteri ve akar kaynağıdır
Akar dediğimiz bakterilerin en çok biriktiği alanların başında yataklar gelmektedir. İnsanlardan dökülen ölü deri kalıntılarıyla beslenen bu bakteriler, nemin de etkisiyle yataklarda çok uzun süre birikerek yaşayabilmektedir. Yataklar, özellikle vücut ısısı sebebiyle daha fazla akar barındırırlar. Bu sebeple yatakların düzenli olarak yıkatılması bakterilerin oluşmaması için hayati öneme sahiptir. 

Akar dediğimiz bakterilerin sebep olduğu bir takım hastalıklar bulunmaktadır. Özellikle yatağa uzandığınız anda tutan öksürme, hapşırma ve burun akıntısı gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız yatağınız muhtemelen bol miktarda akar barındırmaktadır.

Bir çok ev hanımı koltuk ve kanepelerine uyguladığı silme işlemini yataklarına da yapmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki akarlar, diğer adıyla maytlar, silerek yok edilebilen varlıklar değillerdir. Bu sevimsiz canlıları yok etmek için daha etkili bir yöntem olan yıkama işlemi uygulanmalıdır. Biz KDK koltuk ve yatak yıkama firması olarak siz titiz ev hanımlarına yüzde yüz hijyen garantisi sağlamaktayız. Yataklarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizlemekteyiz. Dolayısıyla yatak odalarınızda bakteri oluşumu engellenir ve sağlıklı bir ortamın oluşması sağlanmış olur.

Yatak yıkama için sık sorulanlar

KDK koltuk yıkama olarak başta Avcılar, Beylikdüzü, esenyurt, Büyükçekmece olmak üzere İstanbul'un Avrupa Yakasının nerdeyse tamamına hizmet sunuyoruz.

Yataklarınızın tam temizlenmesi ve tam bir hijyen sağlamak için son teknoloji ve profesyonel cihazlarla yıkıyoruz. Yatak yıkama işlemi, yatakların adedi ve ebadına bağlı olarak değişmekle birlikte, genelde 1.5-2 saat arası sürmekte, işlemden 2-3 saat sonra kullanılabilecek düzeyde kurumaktadır.

Yatak yıkama fiyatları yatakların adedine göre değişkendir ama genelde standart bir evde ortalama 100-150 tl. aralığındadır.

KDK ile yok. Hem kullandığımız cihazlar hem de kimyasal temizlik maddelerimiz yataklarınızın tipi ne olursa olsun yüzeyine ve yapısına kesinlikle zarar vermez.

Bir kirlilik söz konusu değildir fakat, köpürtme işlemi sırasında daire fırçadan temiz su etrafa saçılabilir, bu yüzden yatakların yakınında bulunan duvar veya eşya varsa üzerlerine çarşaf veya bez benzeri bir örtü çekmenizde yarar var.

Yatak yıkama işlemimizde sıvı mürekkep hariç (bunun da büyük kısmı gider, iz şeklinde kalabilir) hemen hemen bütün lekeler ve kirler yok olur. Bununla birlikte yataklarda mükemmel bir hijyen sağlanmış olur.

FİYAT ALIN

İster bebek ve çocuklarınız, ister kendi yataklarınız için olsun, yatakların tipi ve adedini belirterek size özel en uygun fiyatı yanda bulunan form aracılığı ile tarafımızdan alabilirsiniz.

PAYLAŞMAK GÜZELDİR :)