YERİNDE HALI YIKAMA

Hijyenik ve garantili yerinde halı yıkama

İş yeri ve evlerinizde bulunan halılarınız için hijyenik ve işçilik garantili yerinde halı yıkama hizmetleri sunuyoruz.

Hijyenik ve işçilik garantili yerinde halı yıkama

Tüm yerinde halı yıkama hizmetlerimizde profesyonel cihazlarla hijyenik yıkama ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.

Profesyonel koltuk yıkama ekipmanları

Profesyonel ekip ve ekipman

Halılarınızın tam temizliği ve hijyenik bir temizlik için profesyonel ekip ve ekipmanla hizmet veriyoruz.

Yerinde halı yıkama

Hijyenik halı yıkama

Halılarınızı siz ve sevdikleriniz için maksimum hijyen anlayışı ile yıkıyoruz.

Yerinde halı yıkama

İşçilik ve malzeme garantili yıkama

Tüm halı yıkama hizmetlerimizde halılarınıza asla zarar vermeyen temizlik maddeleri ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.


Halılar ister iş yeri-ofis, isterse evlerimizde olsun, en fazla kullandığımız eşyalardan biridir. Özellikle küçük çocuk ya da bebek olan evlerde gıda kırıntılarından saç ve deri döküntülerine kadar onlarca organik maddeyi tuttuğundan bakteri ve özellikle akar da denilen maytların en fazla bulunduğu yerlerdir. Bu insan sağlığı için zararlı olan canlılar standart bir ev temizliği ile asla yok olmazlar. Bunun için profesyonel ekip ve ekipman ile temizlik gereklidir. KDK olarak tüm halılarınız için yerinde yıkama hizmetleri sunuyoruz.

Yerinde halı yıkama için sık sorulanlar

KDK koltuk yıkama olarak başta Avcılar, Beylikdüzü, esenyurt, Büyükçekmece olmak üzere İstanbul'un Avrupa Yakasının nerdeyse tamamına hizmet sunuyoruz.

Halılarınızın tam temizlenmesi ve tam bir hijyen sağlamak için son teknoloji ve profesyonel cihazlarla yıkıyoruz. Yerinde halı yıkama işlemi, Halılarınızın adedi, metrekaresi ve çeşidine bağlı olarak değişmekle birlikte, genelde 1.5-2 saat arası sürmekte, işlemden 2-3 saat sonra kullanılabilecek düzeyde kurumaktadır.

Yerinde halı yıkama halılarınızın adedine göre değişkendir ama genelde standart bir evde ortalama 100-150 tl. aralığındadır.

KDK ile yok. Hem kullandığımız cihazlar hem de kimyasal temizlik maddelerimiz halılarınızın tipi ne olursa olsun yüzeyine ve yapısına kesinlikle zarar vermez.

Bir kirlilik söz konusu değildir fakat, köpürtme işlemi sırasında daire fırçadan temiz su etrafa saçılabilir, bu yüzden halılarınızın yakınında bulunan duvar veya eşya varsa üzerlerine çarşaf veya bez benzeri bir örtü çekmenizde yarar var.

Yerinde halı yıkama işlemimizde sıvı mürekkep hariç (bunun da büyük kısmı gider, iz şeklinde kalabilir) hemen hemen bütün lekeler ve kirler yok olur. Bununla birlikte halılarınızda mükemmel bir hijyen sağlanmış olur.

FİYAT ALIN

İster iş yeri, isterse eviniz olsun tüm yaşam alanlarınız için yerinde yıkanacak halı sayısını, türünü ve metrekaresi ile semtinizi ve varsa eklemek istediklerinizi belirterek size özel en uygun fiyatı, yanda bulunan form aracılığı ile en kısa sürede alabilirsiniz.

PAYLAŞMAK GÜZELDİR :)